Yer imi bookmark_border
remove_red_eye 1014
favorite_border 34
share

Korsaş Süt Ürünleri

KARADENİZ YAYLALARININ SOFRANIZA HEDİYESİ

Şirketimiz 1997 yılında çok ortaklı olarak Dip mahalle merkez 3. cadde de kuruldu. Yine aynı yerde 1998 yılının Mart ayında ilk üretimine başladı.

2003 yılında geleceği düşünerek atılan adımlar içinde şuan idari ve üretim faaliyetlerinin yapıldığı 5000 metrekarelik arazi alınmıştır. Bir an önce yeni binaya geçmek için, inşaata başlanmış ve hızla tamamlanmıştır. Şirket TEPE MAHALLE FATSA YOLU 2.km de faliyetlerini sürdürüyor.

1998’den Bügüne ve Yarınlara… diyoruz.

2004 yılındaki ekonomik şartların ve şirketin içinde bulunduğu koşulların etkisiyle başlatılan görüşmeler sonrası bölgenin etkin yatırımcılarından İMAMOĞLU KARDEŞLER’le hakim ortaklık oluşturulması koşuluyla, şirkette yeni dönem başlamıştır.

Korsaş Süt Ürünleri Korgan Hacıİmamoğlu olarak şuan üç markası olan firmamız; temel kuruluş felsefesinden ayrılmadan, günün şartlarına göre daha aktif yönetimi ve üretimi ilke edinmiştir.

Özellikle sektörün gereği olan makineleşmeyi ve kalifiye eleman tedarikini sağlayan firmamız, hizyen ile kaliteyi ön planda tutma gayretindedir. Yapmakta olduğu mevcut işleri en iyi şekilde yapmaya – yaptırmaya özen gösterirken, yine mevcut işle bağlantılı yeni yatırımlar da araştırmaktadır. Bu bağlamda besi ve süt hayvancılığı yapılabilecek işler olarak öne çıkmaktadır. Yörede bu gün itibarıyla İLK VE KALICI, aynı zamanda ÖRNEK firmamız özellikle ORDU ilinde böylesi çok önemli bir KOBİ misyonunu başarıyla taşımıştır, taşımaya da devam edecektir.

Kolaylıklar

Etiketler

Yukarı